Kolejny dzień pielgrzymowania za Nami! Dzień rozpoczęliśmy Mszą Świętą w Kościele Św. Doroty w Licheniu. Następie zostaliśmy poczęstowani pysznym śniadaniem i wyruszyliśmy na trasę. Od samego rana towarzyszyło Nam bezchmurne niebo oraz temperatura, która rosła z godziny na godzinę. Na pierwszym odcinku odmówiliśmy Jutrznię, Godzinki o  Niepokalanym Poczęciu NMP oraz Różaniec w intencjach Nam powierzonych. Następnym etapem było przejście wałami, które staraliśmy się odbyć w ciszy. Na końcu odcinka, po odbytym kursie promem, czekał na Nas Pan Jan, który eskortował pątników na postój obiadowy. Wydarzeniu temu towarzyszyła przepiękna muzyka, która umiliła Nam czas.

Na postoju w Krzemowie zostaliśmy ugoszczeni bardzo smacznym obiadem. Po odpoczynku wyruszyliśmy w towarzystwie Pana Jana w dalszą podróż. Czekał na Nas najsłodszy postój na całej trasie pielgrzymki. Czyli poczęstunek w Kunach! Mimo upalnej pogody na końcowe etapy wyruszyliśmy z uśmiechem na twarzy, ponieważ jak się nie cieszyć, gdy spotyka Nas tyle dobroci J

Po dotarciu do Russocice-Władysławów rozeszliśmy się na noclegi. Wieczorne spotkanie rozpoczęliśmy o godzinie 20:45. Zostały na Nim poruszone ważne kwestie organizatorskie oraz na koniec odśpiewaliśmy Apel Jasnogórski. Dzisiejszą grupową była siostra Anna, która przekazała Cząstkę bratu Dominikowi.